РИМСЬКО - КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ

СВ. АНТОНІЯ З ПАДУЇ та СВ. ЮРІЯ МУЧЕНИКА

в м. ЗБАРАЖІ

 

ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

ВІТАЄМО! WELCOME! WILLKOMMEN!

Clauzura

Католицький Храм

св. Антонія з Падуї та св. Юрія Мученика

Чернечий Дім

Св. Антонія з Падуї

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2013

 25 листопада 2013 року

 РЕГІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ЗОСЕРЕДЖЕННЯ

У понеділок 25 листопада, брати францисканці Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Менших Братів з центрального регіону України, а саме з Шостки, Києва, Житомира, Чуднова, Баранівки, Полонного, Шепетівки, зустрілися в Збаражі на черговий день зосередження.

Темою для роздумів обрано Пробачення: «Вибачатися буває надто складно. Та й часто цьому перешкоджає така людська якість, як гординя. Ми можемо заперечувати її наявність, називати це «самоповагою», «гідністю» і ще чимось іншим, але від того її сутність не зміниться. А ще ми можемо придумати десятки причин, чому наші дії чи слова не можна вважати образою. Образити легше. Для цього не потрібно ні сили волі, ні сміливості, ні особливих здібностей. Для цього потрібно всього лиш вміти говорити, хоча деколи образити навпаки може мовчання і бездіяльність. Пам’ятаймо, що вибачається насправді не той, хто відчуває свою провину, а той, хто більше дорожить стосунками. Важко не погодитися...»

Також в цей день брати відсвяткували іменини бр. Цециліана, склавши йому найщиріші побажання. Зміцнені духом радості зі спільної зустрічі, брати повернулися до своїх монастирів, аби продовжити вірне служіння Богу, церкві та людям.

 

 АРХІВ:

 2011

 2012

 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На початок сторінки

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>