РИМО - КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ

СВ. АНТОНІЯ З ПАДУЇ та СВ. ЮРІЯ МУЧЕНИКА

в м. ЗБАРАЖІ

 

ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

ВІТАЄМО! WELCOME! WILLKOMMEN!

Clauzura

Католицький Храм

св. Антонія з Падуї та св. Юрія Мученика

Чернечий Дім

Св. Антонія з Падуї

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2013

 

24 грудня 2013

 ВІГІЛІЯ

УРОЧИСТОСТІ РІЗДВА ГОСПОДНЬОГО

Цього року св. Меса «ПАСТЕРКА», як і в минулих роках, була звершена о 22:00 годині. Урочистість очолив настоятель парафії о. Олександр, котрий виголосив також проповідь. На спільне святкування тайни Втілення Божого Сина, були  запрошені греко-католицькі та православні священики зі Збаража та навколишніх місцевостей, нажаль з різних причин, не всі змогли прибути на урочистість народження Спасителя до нашого храму.

З присутніх слід відзначити о. Григорія, настоятеля греко-католицького храму Воскресіння Господнього в м. Збаражі, о. Михайла, настоятеля греко-католицького храму Пресвятої Богородиці в с. Вищі Луб’янки, о. Андрія, настоятеля греко-католицького храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Критівці, котрі завжди з великою радістю беруть участь у спільних святкуваннях.

Окрім місцевої спільноти віруючих, радість спільного святкування прийшли розділити прихожани з греко-католицьких та православних парафій. Присутність віруючих східного обряду на урочистостях нашої парафії з давніх давен, стала вже певною традицією, що незмірно тішить усіх людей доброї волі та свідчить про єдність духа та братерські відносини, і ще раз підкреслює, що важливо не просто жити, це легко, потрібно жити праведно.

P.S. Кількість присутніх осіб на урочистій Святій Месі, близько п’ятисот чоловік.

 

 

 АРХІВ: 2011 2012 2013  

 

 

На початок сторінки

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>