РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ

СВ. АНТОНІЯ З ПАДУЇ та СВ. ЮРІЯ МУЧЕНИКА

в м. ЗБАРАЖІ

ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

 

23

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2012

 

 

 8-10 грудня 2012 року

Генеральна візитація у Збаражі

 

 8 грудня 2012 р. в нашому францисканському домі, що у Збаражі розпочалася генеральна візитація. В рекреаційній кімнаті дому (з огляду на те, що у нас не має каплиці) зібралася спільнота братів і настоятель дому о. Берард офіційно привітав отця візитатора Клавдіуша Міхальского, котрий належить до провінції св. Франциска (Познань).


Згідно Конституцій Ордену Братів Менших, Генерального Візитатора призначає Генеральний Міністр зі своїм дефініторієм - для виконання спеціальних завдань і повноважень від імені Генерального Міністра для візитування канонічних провінціїй Ордену.

 

 

Метою візитації є: перевірити життя та діяльність братів даної провінції, зробити висновки і прийняти необхідні рішення. Візитатор також повинен подбати про як найкраще розпізнання умов життя і діяльності братів, і своїми настанови підтримати і закликати до поглиблення духовного життя в дусі братерської любові... (Розділ 10, арт.213-214 )

17


Протягом двох днів, отець Візитатор зустрічався з братами дому на індивідуальній розмові. Перевірив душпастирську діяльність та життя братів.

18


У неділю 09 грудня о. Клавдіуш звершив Святу Месу з участю вірних нашої парафій, та виголосив проповідь російською мовою. Подякував братам зі Збаража, за францисканське свідоцтво життя та душпастирську діяльність.

19


У вівторок 11 грудня після спільної молитви на закінчення візитації, о. Візитатор зі своїм секретарем братом Юзефом Баранським вирушили до Гусятина.

 бр. Олександр Лукащук OFM

 

На початок сторінки

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>