РИМСЬКО - КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ

СВ. АНТОНІЯ З ПАДУЇ та СВ. ЮРІЯ МУЧЕНИКА

в м. ЗБАРАЖІ

 

ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

ВІТАЄМО! WELCOME! WILLKOMMEN!

Clauzura

Католицький Храм

св. Антонія з Падуї та св. Юрія Мученика

Чернечий Дім

Св. Антонія з Падуї

 

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2012

СПАЛАХ ВРАНІШНЬОЇ ЗІРКИ 

   

Присвячено

римо-католицькому священикові,

отцю Пасхалісу Антонію Немченку

Час квапив – як ніколи. Через це, здається, не вистачало повітря, просто фізично задихався – до виїзду залишилося всього півгодини, а дітям так ще хотілося багато сказати. Вони заслуговували на те, щоб відчути тепло його серця.

У них вбачав і своє минуле, і майбутнє. Ось так два десятки років тому він сам зростав біля храму, вбирав всім своїм єством його таємничість, щоб через загадковість єднання поспілкуватися із Всевишнім.

Докладніше...

   

23

   

25 грудня 2012 року

SOLLEMNITAS NATIVITATIS

DOMINI NOSTRI JESU CHRISTІ

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

Дня 25 грудня 2012 року о 22 годині, в храмі св. Антонія у Збаражі відбулася урочиста Свята Меса Різдва Господнього. Було присутніх близько п’ятисот чоловік вірних, з чого більша половина вірних греко-католики.

Перед Месою о 21.30, діти з Греко-Католицької парафії Воскресіння Господнього у м. Збаражі, представили різдвяну виставу – вертеп, після якої розпочалася Свята Меса. Докладніше...

 

21

   

 8-10 грудня 2012 року

Генеральна візитація у Збаражі

 

 8 грудня 2012 року у францисканському домі, що у Збаражі розпочалася генеральна візитація. В рекреаційній кімнаті дому (з огляду на те, що у нас не має каплиці) зібралася спільнота братів і настоятель дому бр. Берард офіційно привітав отця візитатора Клавдіуша Міхальского ofm, котрий належить до провінції св. Франциска в Польщі (Познань).


Згідно Конституцій Ордену Братів Менших, Генерального Візитатора призначає Генеральний Міністр зі своїм дефініторієм - для виконання спеціальних завдань і повноважень від імені Генерального Міністра для візитування канонічних провінціїй Ордену.
Докладніше...

   

22

 

Травень-вересень  2012 року

 Renovatio – реставрація веж у Збаражі

Вежі храму у м. Збаражі, були спалені (дерев’яна конструкція) під час Другої Світової Війни. Пізніше, вже за комуністичних часів, були  зроблені нові – дещо іншої форми від тих, які були раніше.

Самі дерев’яні конструкції в доброму стані – дійшли до нас, натомість оцинкована бляха заржавіла а місцями від корозії її не залишилося.


У 2012 році вирішили відреставрувати вежі храму, отримавши дозвіл дефініторія провінції. Ремонтні роботи розпочалися у травні та тривали до вересня поточного року. Докладніше...

 

 АРХІВ:

 2011

 2012

 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На початок сторінки

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>