РИМО-КАТОЛИЦЬКА ПАРАФІЯ

СВ. АНТОНІЯ З ПАДУЇ та СВ. ЮРІЯ МУЧЕНИКА

в м. ЗБАРАЖІ

ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

 

23

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2012

 

 

25 грудня 2012 року

SOLLEMNITAS NATIVITATIS

DOMINI NOSTRI JESU CHRISTІ У ЗБАРАЖІ

26

Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. З Богом було воно споконвіку. Ним постало все, і ніщо, що постало, не постало без нього.

У ньому було життя, і життя було - світло людей. Прийшло до своїх, - а свої його не прийняли. Котрі ж прийняли його - тим дало право дітьми Божими стати, які в ім'я його вірують; які не з крови, ані з тілесного бажання, ані з волі людської, лише - від Бога народилися.

І Слово стало тілом, і оселилося між нами, і ми славу його бачили - славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого (Євангелія Г.Н.І. Христа від Йоана 1:1-4, 11-13).

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!

Дня 25 грудня 2012 року о 22 годині, в нашому храмі відбулася урочиста Свята Меса Різдва Господнього. Було присутніх близько п’ятисот чоловік вірних, з чого більша половина вірних греко-католики.

Перед Месою о 21.30, діти з греко-католицької парафії Воскресіння Господнього у м. Збаражі, представили різдвяну виставу – вертеп, після якої розпочалася Свята Меса.

 

 

27
 

 На котрій були присутні: православний священик о. Михайло Найко – настоятель Спасо-Преображенського Храму (монастирок) у с. Залужжя біля Збаража, котрий після закінчення Св. Меси привітав вірних.

28

Також греко-католицькі священики: о. Григорій – настоятель храму Воскресіння Господнього у Збаражі, о. Омельян вікарій парафії храму Воскресіння Господнього, котрий виголосив проповідь, а також о. Михайло Бедрін с. Вищі Луб’янки, о. Андрій Парастюк – настоятель храму св. Юрія у м. Збаражі, о. Андрій - настоятель храму св. Петра і Павла (Цукровий завод) у Збаражі.

 

29

бр. Олександр Лукащук OFM

 

На початок сторінки

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>